سوالات متداول

مشتریان عزیز ، چنانچه سوالی راجع به سرویس ها و یا سوالاتی قبل از خرید دارید ابتدا این سوالات و پاسخ ها را مطالعه کنید .چنانچه سوالی داشتید که در لیست زیر نبود از طریق ارسال تیکت(درخواست) اقدام نمائید، بدیهی است در کمترین زمان ممکن،همکاران پشتیبانی پاسخ شما را خواهند داد.

دامنه در واقع نام وبسایت شما می باشد که هرکس این نام را در مرورگر خود وارد کند ، محتویات وبسایت شما نمایش داده می شود. دامنه از دو قسمت نام و پسوند شکل گرفته است.مثلا aminidc.com در واقع com پسوند و aminidc نام سایت می باشد.شما با توجه به سلیقه و نام کسب و کار خود می توانید یک نام برای سایت خودتان انتخاب کنید.

توجه به این نکته ضروری‌ست که واحد سرعت سرویس‌ها، کیلو بیت در ثانیه (Kilo bit per second)، است که کلمه بیت در آن با حرف b کوچک انگلیسی مشخص شده و به صورت Kbps (کیلوبیت در ثانیه) نمایش داده می‌شود.

در مقابل این واحد، واحد دیگری با نام کیلو بایت در ثانیه وجود دارد (Kilo Byte per Second) که کلمه بایت آن با حرف B بزرگ انگلیسی در واحد KBps (کیلوبایت در ثانیه) مشخص می‌شود و معمولا در زمان دانلود و دریافت فایل از اینترنت قابل مشاهده است.

با توجه به این‌ که هر ۱ بایت (۱ Byte) اطلاعات از ۸ بیت (۸ Bit) تشکیل شده است، هر یک از سرعت‌های ارایه شده توسط شرکت‌های خدمات دهنده اینترنتی به مشترکین در زمان استفاده باید به ۸ تقسیم شود تا به سرعتی تبدیل شود که در زمان دانلود (Download) فایل‌ها از اینترنت توسط کاربر قابل مشاهده است.

 

در اصطلاح تجاری به مقدار ارسال و دریافت Data در واحد زمان Bandwidth گفته می‌شود. واحد آن b/s (بیت در ثانیه) است.

يك سرور اختصاصي، كامپيوتري مي باشد با قدرت سخت افزاري بالاتر، كه كاربر مي تواند بر روي آن سرویس خود را قرار دهد تا از مزاياي پهناي باند بالا و امنيت مناسب استفاده نمايد.

شما می‌توانید از راه ارسال تیکت و تماس تلفنی با پشتیبانی فنی دیتاسنتر امین در تماس باشید.

هر زمان نیاز به منابع بیش‌تری داشتید، از طریق تیکت می‌توانید این افزایش را اعمال کنید. در نظر داشته باشید، کاهش منابع فقط برای RAM و CPU ممکن است و کاهش دیسک امکان ندارد.

منابع مورد نظرتان را برای واحد پشتیبانی تیکت کنید. تیم پشتیبانی پس از بررسی مساله ، نتیجه را به شما اطلاع خواهد داد.

دیتاسنتر امین به‌شکل مستقیم سرویس هاستینگ ارایه نمی‌دهد اما شما می‌تواند سرویس هاستینگ (هاست اشتراکی) خود را روی سرورها ابری راه‌اندازی کنید.