تماس با مرکز داده
۰۲۵-۳۲۱۲۳۰۰۰

راهنمای سفارش

راهنمای سفارش سرویس جدید | Order Help Center

خرید هاست، خرید دامین، خرید سرور مجازی و خرید سرور اختصاصی در مرکز داده اینترنتی امین، به صورت آنلاین و از طریق پورتال مشتریان به آدرس https://clients.aminidc.com انجام می‌شود . برای خرید کافیست فقط یکبار در پورتال مشتریان عضو شوید، پس از ورود به پنل کاربری از منوی آبی رنگ در قسمت بالا گزینه مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به خرید سرویس مورد نظر نمایید.

credit-cards-paymentپس از انجام مراحل خرید هاست و ثبت دامین ، سرورهای مجازی و سرور اختصاصی، فاکتوری به مبلغ و شرح سرویس خریداری شده در پنل شما ایجاد می‌شود. می‌توانید فاکتورهای پرداخت نشده را در صفحه کاربری بخش صورت حساب مشاهده نمایید، و با کلیک بر روی لینک «مشاهده فاکتور»، فاکتور مورد نظر را باز نمایید و به‌صورت آنلاین این فاکتور را پرداخت فرمایید .

روش پرداخت صورت حساب:

امکان پرداخت فاکتورهای خرید سرویس‌های مرکز داده اینترنتی امین، به صورت آنلاین از طریق کلیه کارت‌های عضو شتاب، با در اختیار داشتن رمز دوم کارت وجود دارد، همچنین پس از واریز وجه فاکتور به یکی از «شماره حساب‌های بانکی» مشخصات واریزی را در بخش «ثبت فیش بانکی» فاکتور مرتبط ثبت نمایید تا واریزی توسط بخش حسابداری بررسی و تایید شود .

  • با انجام مراحل فوق شما می‌توانید دامنه خود را به‌صورت آنلاین ثبت، و همچنین اطلاعات هاست خریداری شده را در لحظه خرید و پرداخت فاکتور دریافت نمایید.
  • مشکلات احتمالی در خرید را می‌توانید با ارسال تیکت به بخش فروش اطلاع دهید تا راهنمایی‌های لازم و کامل صورت پذیرد .