تماس با مرکز داده
۰۲۵-۳۲۱۲۳۰۰۰

درباره ما

درباره مرکز داده اینترنتی امین Aminidc

مرکز داده اینترنتی امین

مرکز داده امین(در قالب موسسه عصر پردازش اطلاعات امین) با تمرکز بر فراهم آوردن زیرساخت ها و سرویس های امن، دسترس پذیری بالا و قابلیت توسعه با اخذ گواهینامه های امنیتی و تائیدیه سازمان پدافند غیرعامل در تامین حفاظت در برابرحملات الکترومغناطیس، میزبانی مطمئن را برای سرورهای فیزیکی و اطلاعات فراهم آورده است.مرکز داده امین با توجه به رسالت خویش در ارائه خدمات متمایز در میزبانی امن داده ها و اطلاعات، آمادگی ارائه سرویس های متنوع و به روز مراکز داده را دارد.

سرویس اجاره فضای فیزیکی

اگر سرور های خود را پیکربندی کرده اید اما برای نگهداری و تامین برق دائم ، اینترنت امن ، پرسرعت و امنیت فیزیکی سرورهای خود با مشکل مواجه هستید ما به شما سرویس اجاره فضای خود را پیشنهاد می کنیم.

سرورهای اختصاصی

این سرور مناسب جهت میزبانی سازمان ها و ادارات دولتی و سایتهای دارای بازدید بالا با توجه به وجود تحریم های دولت های غربی و همچین امنیت اطلاعات به جهت قرار گرفتن این سرور ها در میهن عزیزمان می باشد.

سرورهای مجازی

سرور خصوصی مجازی تمامی امکانات یک سرور اختصاصی را دارا بوده ولی حدود سخت افزاری آن بوسیله نرم افزارهای VMWare جدا می شود. هزینه پایین تر از سرور اختصاصی اما از نظر کارایی و قابلیت ها همانند سرور اختصاصی میباشد.

سرورهای رایانش ابری

سرور ابری، نسل جدیدی از سرورهاست با کیفیتی در حد سرور های اختصاصی، قیمتی کمتر و انعطاف پذیری بالاتری نسبت به همه انواع سرور های دیگر. هر سرور ابری به صورت فنی از دیگر سرور ها جداسازی شده و با اختصاص تمام منابع مورد نیاز به مشتری، کیفیت بالای استفاده از سرور را تأمین می نماید.

میزبانی وب

میزبانی وب سرویسی است که اطلاعات و محتوای یک وب سایت را در دسترس عموم کاربران قرار می‌دهد. به عبارت دیگر اطلاعات یک وب سایت باید بر روی یکی از کامپیوترهای میزبان که ٢۴ ساعت متصل به اینترنت است قرار گیرد تا دیگران بتوانند در هر لحظه از شبانه روز به آن دسترسی داشته باشند.

پست الکترونیک سازمانی

سرویس پست الکترونیک سازمانی برای پاسخ به نیاز سازمانهایی که از پست الکترونیکی استفاده می کنند و از آن به عنوان ابزار عملیاتی بهره می برند طراحی شده است. این سرویس یکی از اولین سرویسهایی است که بر بستر اینترنت بوجود آمده و قبل از وجود وب این سرویس وجود داشته است.