سرویس اشتراک فضا

در سرویس کولوکیشن (Co-Location ،Colocation ،Collocation)، به جای اجاره نمودن سرور از مرکز داده امین، سرور تهیه شده توسط خود مشتری، به ما سپرده می شود. در این حالت مالکیت سرور کاملاً با کاربر خواهد بود. در واقع در سرویس اشتراک فضای مرکز داده امین، فضا و مکانی برای قرار دادن و نگهداری سرور اجاره می شود.در سرویس اشتراک فضای مرکز داده امین، کاربر می تواند پیکربندی سخت افزار و نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور را شخصاً انتخاب نماید. همچنین اتصال به اینترنت همواره حفظ شده و تجهیزات محیطی چون برق اضطراری (UPS)، سیستم اطفای حریق و تهویه نیز در بهترین شرایط برای مشتریان فراهم شده است.

اشتـراک فضـای دیتاسـنتر (Co.Location)

یکی از امکانات کارآمد و موثر در مراکز داده، وجود امکان به اشتراک‌گذاری فضا برای موسسات و سازمان‌های بزرگ است. با استفاده از این امکانات، سازمان‌ها و موسساتی که به فضایی برای قرار گرفتن سرورهای پرقدرت خود با پشتوانه پهنای باند پرظرفیت نیاز دارند، می‌توانند از خدمات اشتراک فضا در دیتاسنتر استفاده نمایند.

شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌ها، گاه با صرف وقت و هزینه‌های هنگفت، اقدامات پراکنده و ناقصی را برای ایجاد یا توسعه دیتاسنتر انجام داده‌اند که در بیش‌تر موارد آنها را از دست‌یابی به نتیجه‌ مطلوب باز داشته است.

پلن‌ های سرویس اشتراک فضا

امکان میزبانی سرورها و تجهیزات شما و ارایه خدمات اشتراک فضا، از یک یونیت تا فضای کامل (یک یا چند رک) با مشخصات زیر توسط دیتاسنتر امین فراهم شده است.

سرویس نیم رک اشتراکی

14,000,000 تومان

151,200,000 تومان


جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
سرویس فضای اشتراکی (Unit)

850,000 تومان

9,180,000 تومان


جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ترافیک
نامحدود (منصفانه)
نامحدود (منصفانه)
برق اضطراری
UPS
UPS
فایروال
UnManaged
UnManaged
منبع تغذیه
به ازای هر Device
به ازای هر Device
ارتباط
1 UTP به ازای هر تجهیز
1 UTP به ازای هر تجهیز
اطفا حریق
اتوماتیک با گاز FM200
اتوماتیک با گاز FM200
راه اندازی
رایگان
رایگان