تماس با مرکز داده
۰۲۵-۳۲۱۲۳۰۰۰

بازگشت از بحران با استفاده از سرویس های اشتراک فضا

بازگشت از بحران با استفاده از سرویس های اشتراک فضا

اگر سازمان شما طرح افزونگی (Redundancy) مرکز داده نداشته باشد، چگونه کسب‌وکارتان می‌تواند با سرعت از یک سناریوی بازیابی بحران (Disaster Recovery) نجات یابد؟

همه متخصصان IT توافق خواهند داشت که بهترین راه، پشتیبان گیری (Backup) از داده‌ها به‌صورت منظم است.
سازمان ها باید هزینه های مرتبط با زمان خرابی در بازه ای که کارکنان IT داده ها را در طول یک رویداد DR بازیابی می کنند، وزن د هی کنند. همچنین سازمان ها جهت انجام وظایف خود در طول فرایند بازیابی از بحران، نیاز مند زیرساخت مرکز داده جدید می باشند. کارکنان IT باید مکان جدیدی را برای این زیرساخت بیایند، که به صورتی مناسب پیکربندی‌شده و درعین‌حال، سیستم خنک‌سازی، شبکه و برق را فراهم کنند.
سازمان‌ها باید بدترین سناریوهای احتمالی را در نظر بگیرند که می‌تواند از بازیابی سریع آن‌ها از مشکل ممانعت به عمل آورد. کسب‌وکارها باید استراتژی‌های خلاقانه‌ای را پیاده‌سازی و تست کنند که می‌تواند برای تضمین حداکثر افزونگی مورداستفاده قرار گیرد.
آیا کسب‌وکار شما می‌تواند در طول بحران، آنلاین باقی بماند؟

اگر کسب و کار شما در ناحیه‌ای است که در معرض یکی از موارد زیر است:
• زلزله
• طوفان
• سیل
• برف و بوران شدید
• آب‌وهوای زمستانی سخت
ممکن است فرصت ساخت مجدد سریع زیرساخت سایت خود را نداشته و سازمان در معرض زمان عدم خدمت‌رسانی پرهزینه‌ای قرار داشته باشد.
ایجاد یک زیرساخت با دسترس‌پذیری بالا با استفاده از مرکز داده امین
یکی از اصول کلیدی بازگشت به داده‌ها، عبارت است از داشتن یک کپی از داده‌هایتان در یک مکان ایمن که بیش از ۱۰۰ مایل از دفتر شرکتتان دور است.
متخصصان در حوزه پشتیبانی از داده‌ها پیشنهاد می کنند که کسب‌وکار شما باید همیشه یک کپی از داده‌هایش را در مکان ایمنی نگه دارد که تحت تأثیر مشکلات منطقه‌ای نیست. این امر شانس شما  را در داشتن بازیابی موفق افزایش می‌دهد. اصل این طرح بر این مبناست که زیرساخت، پهنای باند و حتی برق می‌تواند در طول یک سناریوی بازیابی بحران، نایاب شود. یکی از بهترین راه‌های غلبه بر این ریسک‌ها و مشکلات مرتبط بازمان خرابی، عبارت است از تعمیم زیرساخت با استفاده از یک تأمین کننده سرویس اشتراک فضا جهت نگهداری اطلاعات و تجهیزات.
وقتی از یک تأمین کننده میزبانی سرور ازجمله مرکز داده امین استفاده می‌کنید، کسب‌وکار شما یک لبه به دست می‌آورد چراکه می‌تواند به‌صورت همزمان فایل های پشتیبان‌ را در یک محیط ایمن ذخیره‌، و درعین‌حال یک دسترسی بلادرنگ به زیرساختی داشته باشد که یک تضمین زمان خدمت‌رسانی شبکه ۱۰۰% را به همراه دارد.

اگر کسب‌وکار شما طرح بازیابی از بحران ندارد، امروز به‌صورت رایگان با ما تماس بگیرید

Related Post
باج افزاری جدید ، اطلاعات کارت اعتباری PayPal را با صفحه فیشینگ جعلی سرقت می کند.

Ransomware PayPal به گزارش کار گروه امنیت مرکز داده امین Ransomware (باج افزار) یک واقعیت است. مجرمان  در این زمینه به طور روزافزون و اغلب امروزه برای بدست آوردن  پول از راه های آسان و غیرمجاز استفاده می کنند. با توجه به یافته های جدید تیم   امنیت مرکز داده امین ، باج افزاری  در حال […]

Read more
IBM WebSphere Application Server
آسیب پذیری اجرای کد از راه دور در IBM WebSphere Application Server

IBM WebSphere Application Server به گزارش کار گروه امنیت مرکز داده امین یک آسیب پذیری احتمالی  اجرای کد از راه دور در  WebSphere Application Server وجود دارد . اطلاعات این آسیب پذیری  :  نشان می دهد که مهاجمان با سوء استفاده از این آسیب پذیری می توانند کد جاوا اسکریپت دلخواه  خود را روی برنامه […]

Read more
microsoft security
آخرین بروز رسانی های جدید شرکت مایکروسافت و وصله شدن این آسیب پذیری ها

    به گزارش کار گروه امنیت مرکز داده امین    Microsoft انتشار بروز رسانی های امنیتی ماه  ۲۰۱۸ December محصولات شرکت مایکروسافت شامل  نرم افزارهای  زیر می باشد (آسیب پذیری اجرای کد از راه دور) :       Adobe Flash Player Internet Explorer Microsoft Edge Microsoft Windows Microsoft Office and Microsoft Office Services […]

Read more


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *